محل تبلیغات شما

شناخت و کنترل ذهن

قسمت اول

شناختذهن و کنترل ورودیهای آن

مقدمه

"دیوانگی یعنیانجام کاری دوباره و دوباره و انتظار نتیجه متفاوت داشتن"

دقیقا یادممیآید اولین بار که این جمله معروف از انیشتن را خواندم ، همان موقع بالای ده باتکرارش کردم ، اگر کسی آن روز کنارم بوده احتمالا با خودش فکر کرده من قاطی کردم .اصول اهر فردی در زندگیش یک جایی و یک جوری در ذهنش کلید تحول و تغییر زده می شود، که ناچارش می کند محکم بر روی ترمز زده و از ادامه مسیر در جهتی که در پیش گرفتهاست منصرف شود. برای من این شروع دقیقا حدود ده سال پیش رخ داد . زمانی که لذتزیادی از زندگی نمی بردم و احساس می کردم همه دنیا کار و بارش را رها کرده است وفقط دارد با من ناسازگاری و دشمنی می کند . احساس خستگی داشتم تمام دلایل شکست وناتوانی من ، در بیرون از من و بسیار قدرتمند بودند. این جمله را که خواندم متوجهشدم که به نوعی در یک حالت دیوانگی پنهان هستم ، شاید هیچ روانشناس و روانپزشکیحکم به دیوانگی من نمی داد ولی من مطمئن بودم که من و خیلی از آدم ها دوربرم حتمادچار این مدل از جنون پنهان شده ایم . گویا انیشتن به زیبایی عمق مطلب رو درک کردهبود و این جمله عصاره ای از آگاهی بود که از انیشتن به من منتقل شد. دقیقا یک باردیگر برگردید و جمله بالا را این بار با دقت و تمرکز بیشتر بخوانید . امیدوارمهمان حسی که روز اول ، من از خواندن این جمله دریافت کردم در شما نیز ایجاد شدهباشد . البته اگر هنوز دریافت خاصی نداشته اید نگران نباشید تمام هدف من در کتابپیش رو این است که کلید تحولو تغییر ، درون ذهن شما نیز زده شود .

واقعا ماانسان ها که دائم از یک سبک و روش در انجام بیشتر امور و روابطمان پیروی می کنیمانتظار داریم هر بار با نتیجه خارق العاده و جدیدی مواجه شویم ؟ مثال میزنم : شمادر ارتباطات کاری خود زود با همکاران و روسای خود دچار مشک می شوید . مدام ازاینکه دیگران شما و استعدادهای بی نظیر شما را درک نمی کنند شکایت می کنید ، افرادکمی هستند که با شما احساس نزدیک بودن دارند.آیا تا حالا فکر کردید اگر شما روشهمیشگی آشنا شدن ، احوالپرسی ، مراوده و رفتار خودتان را عوض کنید آیا ممکن استمساله فرق کند و افراد بیشتری از محیط اطرافتان دست از قضاوت شما برداشته و به شمانزدیک شوند و متوجه استعداد و هنر شما شوند ؟ شما اگر هر روز از اول جاده کرج چالوس به سمت شمال حرکت کنید هیچ وقت به اصفهان نمی رسید ، چه با ماشین سواری شخص، چه با اتوبوس چه با موتور سیکلت و چه با پای پیاده ، ( اگر قرار باشه برسید بایدیه بار برای رسیدن به مقصد اصفهان جهت حرکت خود را به سمت جنوب عوض کنید. بر همیناساس ، با تکرار رفتار همیشگی ، شما هر روز صبح که وارد امور زندگی می شوید به جایخاصی نمی رسید چه با کت و شلوار برند گران قمت و چه با تیپ اسپورتتان ، چه ادوکلنزده باشید و چه نزده باشید ، مگر آنکه واقعا تصمیم گرفته باشید جهت زندگی خود رااز حالت موجود تغییر بدهید. اگ هم احساس می کنید موفق و شادمان هستین و مشکلی درارتباطات روزمره خود ندارید من به شما تبریک می گویم شما جهت و زاویه حرکت درستزندگیتان را پیدا کرده اید با همین دست فرمان ادامه بدهید ، فقط یادتان باشد هرجایی تلاش مستمر در یک حالت و روش تکراری ، منجر به جواب نشد باید حتما تغییراستراتژی بدهید و خیلی منتظر معجزه در اصرار به ادامه روش موجود نباشید . اصولامردمانی که خیلی تلاش نمی کنند عوض بشوند چشم امید به معجزات دارند .معجزه رابسپارید به هوشمندی سیستم جهان خلقت و شما تلاش هدفمند و پویای خودتان را کماکانادامه دهید .

در کتاب پیشروی که حاصل سالها مطالعات و تجارب شخصی من ، دقیقا بعد از آغاز تحول درونی میباشد تلاش خواهم کرد دقیقا علت چسبندگی آدم ها به روش های کهنه و متداول زندگیشانو ترس از اینکه در خود تغییر ایجاد کنند را بررسی و به خوانندگان عزیز معرفی کنم ،مقصر اصلی داستان را دستگیر، تفهیم اتهام و بازداشت کنم و با ارائه راهکار به شمابیاموزم که چگونه بتوانید آن را همیشه در بند خود نگه دارید. لطفا با من همراهشوید و صبورانه پیش بیایید به زودی از اینکه این کتاب در مسیر زندگی شما قرارگرفته است خوشحال خواهید شد . امیدوارم در پایان بعد از مطالعه کتاب ، سهم کوچکیدر اینجاد شادمانی شما داشته باشم و شما نیز به دیگران درکسب آگاهی و پیدا کردنمسیر اصلی زندگی یاری کنید.

تکنیک ها و ترفندهای نایاب بورس تهران

کنترل از راه دور پیامکی

سطل زباله دائمی خودرو

، ,یک ,نمی ,بار ,جمله ,روش ,چه با ,این جمله ,شما نیز ,از اینکه ,به شما

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Rhonda's info روستای زیبای کرین (مرکز دهستان پلنگا) ** کدبانو جهرمی ** Michael's receptions coslisesa woodcbepecomp پاکباز phtamecunte خسرویها : www.khosraviha.ir : لباس هودی مشکی جلو باز جلو بسته مردانه پسرانه زنانه دخترانه 2020